\ Meniu \

 

 

APIE MANE


    Sveiki. Esu didelė Ainaro Bagatskio gerbėja, todėl kaip pagarbą už jo nuopelnus nusprendžiau sukurti šią svetainę ir į ją sudėti viską, ką žinau ir turiu apie šį legendinį Latvijos krepšininką.

     Svetainė, skirta visiems Ainaro Bagatskio gerbėjams ir juo besidomintiems žmonėms, buvo pradėta kurti 2005-aisiais metais, jam dar žaidžiant Kauno „Žalgirio“ komandoje. Šiuo metu jis jau yra baigęs krepšininko karjerą ir dabar treniruoja kitus krepšininkus iš įvairių šalių. Tačiau svetainėje nusprendžiau palikti ir tą informaciją, kuri buvo surinkta dar jam pačiam žaidžiant. Taip pat sudėjau ne tik sausą statistiką ir įvairius duomenis, bet ir savo pastebėjimus, nuotykius, didžiulę nuotraukų kolekciją bei darbalaukius jūsų kompiuteriui. Čia galite ir šiek tiek papramogauti bandydami sudėlioti įvairias dėliones su Ainaro Bagatskio nuotraukomis bei peržiūrėti video medžiagą tiek apie patį Bagį, tiek apie kitus krepšininkus, kurie filmavosi įvairioms reklamoms. Atsipalaidavimui yra ir nedidelis skyrelis juokingų vaizdelių, tačiau šie nėra susiję su krepšiniu.

          Tikiuosi, jums čia patiks. Norėdami, ir jūs galite prisidėti prie šios svetainės kūrimo bei tobulinimo savo idėjomis ir turima informacija. Norėdami su manimi susisiekti, galite man parašyti elektroninį laiškelį (bagifane@gmail.com). Tad naršykit, domėkitės, dalinkitės savo turimais perliukais ir nepamirškit užsukti dar kartą :)

 

   * * * Noriu priminti ir paprašyti nerašyti laiškų, skirtų pačiam Ainarui Bagatskiui. Ši svetainė yra gerbėjos kūrinėlis, ne paties Ainaro Bagatskio, ir jis su šia svetaine neturi nieko bendro. Jam jūsų laiškų taip pat negaliu perduoti, tad taupykite savo ir mano laiką, o norėdami jį pamatyti ar pasikalbėti, tiesiog sekite naujienas ar tvarkaraštį ir apsilankykite jo treniruojamos komandos rungtynėse ;)

 

 

 

         
 
\ Reklama \

 

 

 

 

Pagrindinis

Anketa

Naujienos

Komandos

Statistika

Pasiekimai

Interviu

Nuotraukos

Vaizdo įrašai

Dienoraštis

Darbalaukiai

Dėlionės

Apie mane

* Reklamos *

* Vaizdeliai *