...
Žalgiris“ prieš „Dalkia/Nybit“
2006 04 09
        Kaip jau įprasta, sprendimas eiti į varžybas buvo priimtas ekspromtu. Daug įdomiau jas stebėti gyvai nei per TV, tik ne visada pinigiukai man leidžia tą daryti... Bet pakalbėkim apie tai, kaip viskas vyko.
    Pirmiausiai prieš rungtynes buvo pristatytas Kosauskas, kaip kandidatas į „Gintaro broliją“. Mes jau turime porą žaidėjų joje. Aš tikiu, jog ateis ir Bagio laikas, jei tik jie greitai neuždarys šios brolijos.
    Ir štai jie pradėjo pristatinėti komandas publikai. Kaip visada, pirmiausiai – priešininkus, o tada jau mūsų komandą. Komandos lyderiai susilaukė daugiau ovacijų, nei kiti žaidėjai. Mūsų komandos vyriausiasis treneris buvo sutiktas labai šiltai ir taip pat garsiai. Fanai mylėjo ir myli jį... 
    Pirmąjį kamuolį pagavo priešininkai. Pirmieji taškai taip pat buvo pelnyti estų – Viljar Veski pelnė 3 taškus. Šis vyrukas gerai mėtė nuo tritaškių linijos. Bet po to Bogdanov prasižengė prieš Aleksandrovą ir rezultatas pasikeitė į 2:3. Jei aš neklystu, estai per rungtynes prasižengė apie 30 kartų. Jie vis bandė savo laimę nuo tritaškių zonos, bet tai nebuvo geriausias sprendimas, nes nemažai metimų buvo netaiklūs. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatas buvo 28:18 „Žalgirio“ naudai. 
    Antrasis kėlinys prasidėjo netaikliu Serapino metimu. Kaip sakoma, tai nebuvo jo diena: iš 5 tritaškių nei vienas nepelnė taškų. Jis taip pat gavo abipusę pražangą su Janis Vahter. Kaip komentatorius sakė, neužteko aikštelėje vietos abiems :) Vidas Ginevičius vogė iš priešininkų kamuolius, kol Kalnietis skraidė estų aikštelės pusėje. 50:29 – toks rezultatas buvo po pirmosios rungtynių dalies.
    Po ilgosios pertraukos beveik viskas prasidėjo iš pradžių. Prieš ilgąją pertraukąŽalgiris“ turėjo 21 taško persvarą. O trečiajame kėlinyje ji ištirpo iki 14, nes estai spurtavo 9:0, tad Ainaras Bagatskis paprašė pertraukėlės. Ar tai padėjo? Taip, nes priešininkai pradėjo klysti, o „Žalgirio“ žaidėjai pradėjo taikliai atakuoti krepšį. Visi mūsų legionieriai pelnė taškus, ne taip, kaip Estijos žaidėjai, taigi dabar jau jų treneris turėjo prašyti pertraukėlės. Ar ji ir jiems padėjo? Na, spręskite patys, aš tik duosiu užuominą, jog po trijų rungtynių kėlinių rezultatas buvo: „Žalgiris“ 73:42 „Dalkia/Nybit“ :)  
    O paskutinis kėlinys buvo, kaip sakoma, tik formalumas. Jei trečiasis kėlinys buvo užbaigtas „Žalgiriui“ turint 31 taško persvarą, tai paskutinis buvo užbaigtas su 50. Visi „Žalgirio“ žaidėjai turėjo galimybę išeiti ir pažaisti, bei, žinoma, pelnyti taškų. Ainaras Bagatskis leido visiems žaidėjams išbandyti savo jėgas ir visi jie vienaip ar kitaip tą parodė. 100–ąjį tašką pelnė Aleksandrovas, tik nelabai įspūdingai, nes jis buvo pelnytas baudos metimu. Bet vis viena mūsų svajonės apie 100 taškų ir 50 taškų persvarą išsipildė. Visi „Žalgirio“ žaidėjai, vyriausiasis treneris, kitas treneris ir visi kiti, kurie stebėjo rungtynes, paliko aikštelę laimingi ir su šypsenomis.
    Po rungtynių mes turėjome galimybę pamatyti, ar bus leista Kosauskui prisijungti prie „Gintaro brolijos“, ar ne. Ir visų mūsų džiaugsmui buvome informuoti, kad jis pateko ! ! ! Sveikinu.Nuotrauka iš asmeninio archyvo
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis