...
Krepšinio kelionių sezono uždarymas
2006 03 19
    Tai buvo mano paskutinė kelionė šį sezoną. Ir pati trumpiausia iš visų. Bet ir pati geriausia. Kėdainiuose buvau šiek tiek išsigandus, nes turėjome susirasti Parko gatvę, o mes radome gatvę, pavadintą Parko skersgatviu. Ten buvo tik nuosavi namai, tad mes šiek tiek buvom pasimetę. Bet po šiokių tokių klaidžiojimų ir šnektelėjimų su žmonėmis mes radome ieškomą vietą laiku.

    Viskas buvo įdomu nuo pat pradžių. Mes matėm daug kareivių, kurie atėjo palaikyti „Nevėžio“ komandos. Ir jų buvo daug su labai stipriais balsais :)
    Rungtynės man kažkuo priminė rungtynes Klaipėdoje. Kuo? Latviai beveik visą laiką turėjo vytis priešininkus, jei įgydavo nedidelę persvarą, lietuviai greit ją panaikindavo ir taip pat įgydavo šiokią tokią persvarą. Ir tik paskutiniame kėlinyje latviams pavyko įgyti kelių taškų persvarą, kurios šį kartą lietuviams jau nepavyko panaikinti.
    Kareiviai labai dažnai šūkavo, kad jie laimės, bet aš esu labai laiminga, kad jų žodžiai neišsipildė :) Na, bet jų žodžiai buvo arti tiesos. Vienu metu latviai turėjo šiokių tokių problemų su baudų metimais: Mihailas Anisimovas turėjo mesti 2 baudas, bet metimai nebuvo taiklūs. Tada Stephen Rich turėjo galimybę, bet jis taip pat prametė. Ir vieno kėlinio paskutinėmis sekundėmis Bagis turėjo jas mesti, bet ką jūs manote, nei vienas iš dviejų metimų neįkrito krepšin. Ačiū Dievui, kad per paskutinį kėlinį situacija pasikeitė, nes jei latvių baudų metimai būtų buvę ir toliau netaiklūs, na, nežinau, kas tada būtų laimėję...  
    Taigi tai buvo vienas iš kiečiausių mačų. Atrodė, jog beveik lygios komandos susitiko ir abi jos vertos laimėti. Tik pabaigoje fortūna pasirinko „Barons/LU“ komandą. Labai gražu iš jos pusės :)
    Taigi mano kelionių sezonas pasibaigė labai gerai. Važiavau namo laiminga ir su šypsena. Manau, mano draugas buvo pavargęs nuo mano kalbų visą kelią atgal namo :) Bet aš ilgai prisiminsiu šią dieną. Ir prisiminsiu tą piktą vairuotoją, tamsą autobuse visos kelionės namo metu ir tūkstančius šviečiančių didelių žvaigždžių danguje pro langą.Nuotrauka iš asmeninio archyvo
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis