...
III finalo rungtynės (Kaune)
2005 05 14
    Taip, mes vėl laimėjom! Dabar rezultatas yra 3:0. Bet pradėkim nuo pradžių.
    Prieš rungtynes, kaip ir buvo žadėta, turėjome pamatyti Bagio staigmeną. Ir pamatėme. Latviai iš Latvijos grupės „COSMOS“ pirmiausiai sugiedojo savo nacionalinį himną. Tada – mūsų. Jie išmoko mūsų nacionalinio himno žodžius! 

    Jie turi nuostabius balsus, taigi reginys ir visa kita buvo nepakartojama. Aš buvau sužavėta.
    Tada prasidėjo rungtynės. Pirmas rungtynių kėlinys nebuvo geras, kadangi Vilniaus žaidėjai jį laimėjo. Ir nemažai – 10-čia taškų! Bet kitas kėlinys buvo sėkmingesnis. Per ilgąją pertrauką latviai dainavo dainą Saboniui. Jie dainavo Maiklo Džeksono dainą „Bili Džyn“. Ar aš minėjau, kad jie turi nepakartojamus balsus? :) Ir vienas jų prieš dainos pabaigą apsirengė kaip Maiklas ir atliko tuos pačius judesius! Labai gaila, kad operatoriai to neparodė per televizorių. Buvo tikrai nepaprasta. Taigi per likusius du kėlinius Vilniaus žaidėjams nepavyko pasivyti Kauno žaidėjų. Jie ėmė prastai žaisti, klydo gynyboje ir t.t. Na, mums nuo to buvo tik geriau. Mes laimėjom šias rungtynes ir dabar rezultatas yra 3:0.  
    Bagis šį kartą žaidė neilgai. Taškų nepelnė, nei vienas iš trijų metimų neįkrito krepšin, bet jis buvo nesustabdomas ir tikra staigmena, nes puikiai kovojo dėl kamuolių.
    Ir vėl Vilniaus žaidėjų žaidimas nebuvo švarus. Dėl traumos nežaidė D. Šalenga. Per šias rungtynes D. Lavrinovičius, dėka vieno Vilniaus krepšininko, patyrė traumą – jam lūžo nosis. Tanoka Beard taip pat patyrė šiokių tokių traumų: kažkas nutiko jo šonui. Darjušas antradienį nežais. Tanoka ir Dainius, kaip kiti sakė, turėtų žaisti, bet dar tiksliai nežinoma... „Gražųžaidimą vilniečiai žaidžia...
     Po rungtynių visi žaidėjai nuėjo į persirengimo kambarius. Bet Ainaras liko. Jis kalbėjosi su „COSMOS“ vaikinukais, davė interviu ir fotografavosi. Manau, jog interviu ir nuotraukos buvo Latvijos televizijai, ne mūsų. Fanai, kurie pasiliko, pradėjo skanduoti BAGI, BAGI. Po to AINARS, AINARS. LATVIJA, LATVIJA ir t.t. Buvo labai faina.    
    Taigi Bagis tai padarė. Jo sumanymas pakviesti „COSMOS“ buvo tikrai geras ir manau jis taip pat buvo laimingas. Nežinau, kaip kiti, bet aš buvau sužavėta.
    Manau, jog antradienį bus paskutinės rungtynės. Gaila, nes aš nenoriu, kad šis sezonas taip greit pasibaigtų ir galbūt pergalė namuose būtų geriau, bet, kad ir kaip bebūtų, sėkmės, vyrukai!
Nuotrauka iš www.cosmosmusic.lv/new/
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis