...
I finalo rungtynės (Kaune)
2005 05 07
        Šiandien Kauno sporto halėje „Žalgiris“ žaidė prieš mūsų didžiausius priešininkus „Lietuvos rytą“. Prieš rungtynes Simona sugiedojo Amerikos himną. Po to žiūrovams buvo pristatyta Lino ir Simonos su Tanoka Beard daina „I love you“.

Ą  ą  Č  č  Ė  ė  Ę  ę  Į  į  Š  š  Ū  ū  ų  Ž  ž
   Visas žaidimas buvo įdomus ir pilnas netikėtumų. Pirmasis buvo, kai Sireika neišleido Bagio žaisti. Aš vis dar nežinau ir negaliu suprasti, kodėl. Kitas netikėtumas buvo, kai teisėjas skyrė techninę pražangą Tanoka Beard. Nelabai kas suprato, kodėl ji buvo skirta. Šios rungtynės nebuvo lengvos, kadangi abi komandos yra stiprios. Bet rungtynes laimėjo stipresnė komanda. Kuri? Žinoma, Kauno „Žalgiris“ :) Per visus kėlinius „Lietuvos rytas“ žaidė gerai ir buvo nelabai toli nuo „Žalgirio“ pagal taškus.   
    Per visą žaidimąŽalgirio“ fanai palaikė savo mėgstamą komandą. Jie palaikė mūsų komandą puikiai ir garsiai. Ne taip, kaip „Lietuvos ryto“ fanai, kurie sugebėjo muštis tarpusavyje! O „Žalgiris“ padarė savo fanus laimingus. Jie laimėjo ir dabar rezultatas yra 1:0.
    Po rungtynių kai kurie fanai laukė žaidėjų lauke. Jie norėjo pasveikinti komandą su pergale bei paprašyti parašų ir nuotraukų. Aš buvau labai laiminga, nes turėjau galimybę nusifotografuoti su Bagiu. Bet jis labai skubėjo ir buvo prastos nuotaikos. Galbūt mes žinome, kodėl. Bet aš tikiuosi, kad kitą kartą Sireika leis jam daug žaisti. Sėkmės, Bagi.Nuotrauka iš www.fanai.lt

Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis