...
IV finalo rungtynės ir šventimas (Vilniuje)
2005 05 17
    Mes esame čempionai, mano drauge!!!!!!! Neverta skirti laiko pralaimėtojams, nes mes esame LKL čempiooooonai!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Šiandien buvo paskutinės visais atžvilgiais LKL rungtynės šį sezoną. Na, jei būti atvirai, esu labai liūdna dėl to. Pradėjau mėgti krepšinį tik šiais metais, bet jau dabar jaučiu, kad ši vasara bus laaaaaabai man ilga... Be krepšinio rungtynių... Taigi labai liūdna, kad šis sezonas baigėsi...


    Bet gana verkti. Leiskit man papasakoti apie šias nepaprastas rungtynes, kuriose žaidė mūsų žaidėjai.
    Pirmas kėlinys buvo kaip ir praėjusiose trejose rungtynėse, t. y. vilniečiai žaidžia gerai ir pelno daugiau taškų nei kauniečiai, o kituose kėliniuose kauniečiai surenka daugiau taškų, bet priešininkai vis mažina ir mažina rezultatą tarp komandų taškų. Bet paskutinis kėlinys buvo geriausias. „Žalgirio“ žaidėjai sužaidė nepaprastai ir rungtynes užbaigė rezultatu 88:71.
    Ačiū Dievui, šį kartą traumų nebuvo. Beveik visi žaidėjai jaučiasi gerai. Tik Lavrinovičiui bus atlikta nosies operacija. Tikiuosi jis greitai pasveiks.   
    Prieš rungtynes aš mintyse palinkėjau Bagiui sėkmės. Pavyko. Jis žaidė gerai ir rezultatyviai. Mano mintys suveikė. Gerai, gerai, aš tik juokauju :) Bet Bagis žaidė tikrai gerai. Man labai patiko jo pirmi du metimai. Buvo gražu. Paskutinis metimas – taip pat. Šiose, šį sezoną paskutinėse, rungtynėse jis pelnė 12 taškų.
    Kauno žaidėjai pradėjo švęsti pergalę likus keletui sekundžių iki paskutiniojo kėlinio pabaigos. Jie persirengė savo žaidimo marškinėlius į specialius šventei sukurtus marškinėlius. Gėrė specialų alų iš specialaus šventei skirto butelio. Tik gaila, kad per televizorių rodė tik keletą šių akimirkų. Ne visas. Galbūt todėl, kad šis kanalas yra Vilniuje ir Vilniaus komanda pralaimėjo... Aš nežinau priežasties, bet Kauno žaidėjų džiaugsmas buvo labai gražus.
    Po rungtynių jie visi ir fanai važiavo į Kauno klubą ir ten pratęsė šventimą. Keli fanai pasakojo, jog Bagis, būdamas ant scenos, visus nutildė ir kažką pasakė lietuviškai. Ironiška, bet niekas nebepamena, ką tiksliai jis pasakė...   
Nuotrauka iš www.fanai.lt
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis