...
Sveiki atvykę į Bagio šou
2006 03 04
     Aš taip nekantravau ir laukiau to labai ilgai. Kalbu apie trumpą kelionę 3 dienoms į Latviją. Ir turėjau tam priežastį: kovo 4 dienai buvo planuojamas BBL „Žvaigždžių“ dienos renginys ir Bagis turėjo jame dalyvauti, nes daugybė žmonių už jį balsavo ir jis pateko į šį renginį visai nesunkiai. Jis turėjo žaisti Baltijos komandoje bei tikrinti savo, kaip snaiperio, meistriškumą su kitais snaiperiais. Tad aš tiesiog turėjau važiuoti.
     Ir aš tą padariau. Nusipirkau bilietą maždaug prieš mėnesį ir planavausi, kaip nusigauti į Rygą. Beveik viskas buvo puiku, bet likus šiek tiek daugiau nei savaitei iki renginio, agentūra, kuri turėjo mus ten nuvežti, pranešė, kad nesusirinko pakankamai žmonių ir jie nevažiuos. Bet aš tiesiog turėjau važiuoti, tad jie man pasiūlė kitą agentūrą, kuriai aš pasiskambinau ir pradėjau tartis. Tik problemėlė iškilo, kad jie iš Šiaulių. Na, nelabai didelė problema. Problemėlė, kad po rungtynių prieš „Atletą“ kažkas nutiko mano kojai ir aš sunkiai ėmiau vaikščioti. Bijojau eiti pasitikrinti pas daktarus, nes bijojau blogų naujienų ar kažko panašaus. Tad tik prisidėjau porą porų kojinių ant kojos ir išvažiavau į stotį.  
     Stotyje susitikau su draugu: mes nusipirkome šiek tiek daiktų ir nuėjome laukti autobuso. Vėlai vakare mes buvome Šiauliuose ir susidūrėme su dar viena problemėle: autobusų ir traukinių stotys turėjo būti užrakintos iki vidurnakčio, o jos atidaromos tik vėlai ryte...
     Bandėme šnekėtis su vienu policininku, bet jis pasakė, jog stoties darbuotojas negali mūsų ten palikti. Tačiau mes galintys nueiti į šalia stoties esantį bufetą, o jei vis viena turėsim problemų, galime nueiti į jo netoliese esantį ofisą. Taigi tame bufete mes praleidome apie 6 valandas, pažiūrėjome TV, pavalgėme, pašnekėjome su kitais ir pan. Tik blogai buvo, kad ten buvo labai šalta. Aš buvau storai apsirengus, bet... Tad anksti ryte mes nuėjome į autobusų stotį, ten praleidome apie 4 valandas ir tada susiradome autobusą, kuris turėjo mus nuvežti į Rygą. Buvo labai įdomu važiuoti su jais, nes autobuse mes turėjome gidę, taip pat vardu Inga, ir ji papasakojo daugybę įdomių dalykų ne tik apie Lietuvą, bet ir apie Latviją. Mes turėjome galimybę išmokti ir porą latviškų žodžių. Ir dabar aš žinau, kad Meitene Latvijoje tai ne muitinė; tai vietos pavadinimas, reiškiantis „Mergina“ ar kažką panašaus. Taigi po to, kai pareigūnas patikrino mūsų pasus, mes važiavome į Jūrmalą, kur grupelė žmonių pasiliko pasiplaukiojimams Livu parke, o kurie likom autobuse, važiavome į Rygą. Mes buvome vietoje šiek tiek per anksti, tad turėjome galimybę pasižvalgyti po Rygą. Na, dabar jau žinau, kodėl Ryga yra mano svajonių miestas. Man patinka mano miestas Kaunas, jis man labai brangus ir gražus, o Rygoje aš atradau panašių senų pastatų, gražią gamtą ir kitus dalykus, kuriuos aš mėgstu Kaune. Tik gaila, kad šitas pažintinis laikas buvo toks trumpas ir mes turėjome grįžti prie arenos. Gaila, na, bet ką padarysi...
     O arena buvo milžiniška! Niekada nebuvau šalia ar viduje tokios arenos. Kaip sakė, tai yra didžiausia arena Baltijos šalyse. Na, tai jau tikrai. Taip pat ji labai graži, tiek išorėje, tiek viduje. Kai mus įleido, vaikai su Baltijos komandos marškinėliais pradėjo dalinti įvairią atributiką: vėliavėles, specialius balionus, korteles ir t.t. Mes taip pat turėjome galimybę pamatyti automobilį, kuris, galbūt, priklausys vienam laimingajam arenoje.
    Visų pirma visi žaidėjai šiek tiek aikštelėje pasitreniravo. Mes matėme porą muzikantų pasirodymų. Na, asmeniškai aš buvau apstulbinta ekrano virš aikštelės. Kodėl? Jame rodė momentus iš skirtingų mačų ir tarp jų buvo epizodų, kurių aš niekad anksčiau nemačiau. Jie buvo tokie gražūs ir man buvo liūdna, kad aš juos galiu pamatyti tik dabar ir vieną kartą gyvenime... Po muzikantų pasirodymo prasidėjo snaiperio konkursas. Šį kartą Bagis turėjo mesti ne pirmas, bet aš vis viena meldžiaus, kai kiti žaidėjai bandė savo ranką, nes aš norėjau, kad Bagis patektų į TOP–4. Bagio rezultatas buvo 4–tas ir jis pateko į šį TOP'ą. Po to prasidėjo dėjimų konkursas. Na, po vaizdelių, kuriuos žmonės matė per NBA „Žvaigždžių dieną“, žiūrovai buvo kiek pasyvūs ir nebuvo patenkinti mūsų krepšininkų dėjimais. Tai kitoks lygis, bet, na, mes visada laukiam kažko įspūdingo. Šiame konkurse buvo kur kas mažiau žaidėjų, nei snaiperio konkurse, bet vis viena buvo įdomu. Taip pat nemanau, jog teisėjai visada buvo teisingi, kartais jie galėjo skirti aukštesnius įvertinimus, bet jie yra teisėjai. Taigi pirmuoju laimėtoju tapo latvis, kuris buvo geresnis už mūsų žaidėją Pakamanį. Šou tęsė šokėjai ir akrobatai. Tada prasidėjo komandų pristatymas. Blums, Stelmahers ir Bagis buvo sutikti labai šiltai ir labai garsiai.  
    Ir tada prasidėjo rungtynės. „Baltijos žvaigždžių komanda“ prieš „Užsienio žvaigždžių komandą“. Nuo pat pradžių „Baltijos komanda“ žaidė geriau, jų metimai iš tolimų distancijų buvo labai sėkmingi ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo tarsi po dviejų.
    Bagis buvo nepaprastas, daugybė jo metimų pelnė taškus. Ir ne tik nuo tritaškių zonos. Jis pelnė taškus ir iš po krepšio. Jis buvo labai geros nuotaikos ir daug šypsojosi. Trumpai tariant, jis žino, ką reiškia „Žvaigždžių dienos“ konkursas ir jis darė šou.
    Snaiperio konkursas buvo pratęstas ilgosios pertraukos metu. Du latviai ir du lietuviai turėjo įrodyti, kurie du žaidėjai yra geresni už likusius du. Ir latviai parodė, kad jie yra geresni snaiperiai. Na, mes žinome, kad latviai yra geresni snaiperiai už lietuvius ir be šio konkurso :) Bagis pelnė 17 taškų, Blums – 24. Bagis turėjo galimybę pelnyti daugiau, bet nei vienas iš 5 kamuolių, kurie gali pelnyti 2 taškus po 1 metimo, nebuvo sėkmingi. Aš buvau kiek pasimetus ir labai nuliūdau, kai Blums ėmė pelnyti taškus vieną po kito, ir kai jis pelnė 18–tąjį tašką, aš pamaniau, kad jis laimėjo ir nuėjau atsisėsti. Bet po jo metimų komentatorius pasakė, jog į finalą pateko du latviai, ir aš supratau, kad tai dar ne pabaiga ir Bagis dar turi galimybę laimėti. Prieš važiuodama į Latviją aš norėjau, kad Bagis laimėtų šį konkursą, jis yra to vertas ir yra geriausias snaiperis. Dabar jis tik patvirtino mano žodžius. Jis pelnė 20 taškų, tuo tarpu Blums tik 14. Galbūt įtampa padarė savo. Nebesvarbu, nes laimėjo tas, kuris ir turėjo laimėti. Bagis gavo trofėjų ir naują televizorių.
    Antroje rungtynių dalyje „Užsienio žvaigždžių komanda“ žaidė geriau, bet dėl didelės „Baltijos komandos“ persvaros nuo pirmosios rungtynių dalies jiems pavyko panaikinti beveik visą persvarą tik rungtynių pabaigoje. To neužteko, nes „Baltijos komanda“ toliau rinko taškus ir jie laimėjo šį mačą. Lavrinovičius tapo rungtynių naudingiausiu žaidėju, bet jis perleido savo trofėjų ir prizą Bagiui sakydamas, kad Bagis yra geras žmogus. Tai tikrai labai miela. Tad Bagis nuėjo atsiimti dar vieno prizo, tada nusifotografavo su „Baltijos komanda“ ir kartu su abiem komandom. Ir kada aš pradėjau ieškoti savo draugo, jie visi tiesiog paliko aikštelę ir aš praleidau galimybę nusifotografuoti su geriausiu snaiperiu ir rungtynių naudingiausiu žaidėju...
    Visi žaidėjai nuėjo švęsti. Viskas buvo organizuojama toje pačioje arenoje, tik kitoje vietoje. Su draugu nusprendėme palaukti iki pabaigos. Žaidėjai ir svečiai po kiek laiko ėmė skirstytis, bet Bagis vis dar buvo ten. Sušalau, tad po valandos ar šiek tiek daugiau mes nuėjome į arenos rūbinę ir nusprendėme palaukti ten. Tai buvo klaida... Maždaug po valandos pamatėme, kad beveik visi rūbai iš rūbinės paimti. Užmezgiau pokalbį su viena darbuotoja, buvo sunku susikalbėti, nes aš vis dar prastai šneku rusiškai, bet iš jos supratau, kad Bagis išėjo namo pro kitą išėjimą... Buvo liūdna, nes neturėjau galimybės Bagio pasveikinti, bet nebuvo ką bedaryti ir turėjome išeiti.
    Po šiokių tokių klaidžiojimų po Rygą mes radome stotį ir susidūrėme su dar viena staigmena: abi stotys taip pat užrakinamos nakčiai... Mes šiek tiek pasivaikščiojome, bet mano koja visą laiką skaudėjo ir aš nebegalėjau eiti. O ir snigti pradėjo. Tad mes tiesiog sustojome prie vienos uždarytos parduotuvės. Buvo šalta, bet neturėjom ką daryti. Aš atsitūpiau ir vos neužmigau, nes buvau labai pavargusi. Maždaug po valandos mes nusprendėme užsukti į šalia buvusiąČili picą“. Turėjome mažai pinigų, bet... Aš atsigėriau karštos arbatos ir... Na, padariau, ką ir turėjau... Užmigau... Buvau liūdna, pavargus, sutrikus... Nežinau, kiek laiko taip miegojau, bet kai prabudau, pamačiau porą žmonių, kurie darė tą patį, ką ir aš... Mes ten praleidome dar šiek tiek laiko ir nuėjome į stotį. Žinoma, turėjome nuotykių ir ten, bet gana apie tai. Aš taip pat nusipirkau porą laikraščių su Bagio nuotraukom ir mes sulipome į autobusą.   
     Taigi ką galėčiau pasakyti apie šią išvyką? Gal atrodo kitaip, bet tai buvo blogiausia mano gyvenimėlio kelionė. Ji man daug kainavo, turiu omeny ne pinigus, kalbu apie emocijas ir t.t. Planavau viską visiškai kitaip, bet keletas dalykų viską pakeitė. Nepadariau nieko, ką planavau. Ir kai grįžau namo, pamačiau, jog kažkas nutiko mano fotoaparatui ir aš praradau daug nuotraukų, kurias padariau renginio metu. Bet negaliu sakyti, jog gailiuosi, kad važiavau. Viskas turi šviesių ir tamsių pusių. Aš išmokau savo pamokas ir dabar žinau, kad asmeniškai man geriau viską daryti vienai... Ir nesvarbu, jog norėjau grįžti namo kaip įmanoma greičiau. Man patiko Ryga ir aš ją aplankysiu, kai tik turėsiu tam galimybę. Taip pat esu laiminga, kad pamačiau šį renginį gyvai. Tai buvo tikrai nepaprasta. Tai buvo Bagio šou.
   


Nuotraukos iš www.expresstravel.lv ir iš asmeninio archyvo (2006 03 08)
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
...
Pagrindinis