...
Rungtynės prieš „Neptūną
2005 10 14
   Šiandien man buvo ypatinga diena. Niekas iš draugų negalėjo važiuoti su manim į Klaipėdą pažiūrėti rungtynių tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Latvijos „Barons/LU“, taigi aš apsisprendžiau važiuoti viena. Buvo šiek tiek baisoka: naujas miestas, vietos, žmonės ir panašiai, bet viskas pavyko puikiai. Galiausiai aš radau areną ir ėmiau laukti šiandienos mačo. Padariau porą nuotraukų ir rungtynės prasidėjo.

    Na, aš palaikiau „Barons/LU“; manau, aišku, dėl ko :) Pirmoji rungtynių pusė buvo palankesnė lietuviams. Daugybė metimų buvo taiklūs. Taip pat ir teisėjai daug švilpė latviams. Gal net per daug, nes nemanau, jog visais kartais latviai to buvo nusipelnę. Bagis taip pat gavo dvi pražangas. Kartais „Barons/LU“ žaidėjai sumažindavo skirtumą tarp savo ir lietuvių surinktų taškų, tačiau lietuviai neleido jiems perimti pirmaujančių pozicijų.
    Na, ketvirtasis kėlinys buvo lemiamas. Bagis pelnė savo komandai 100–ąjį tašką. Taip pat jis labai protingai sužaidė ir turėjo mesti beveik vieną po kito 6 baudos metimus. Visi buvo taiklūs. Per šias rungtynes jis turėjo mesti 10 baudų metimų ir visi įkrito į krepšį. Su 24 pelnytų taškų indėliu šiame mače jis buvo antras pagal rezultatyvumą žaidėjas. Pirmas buvo Giedrius Gustas, kuris pelnė 28 taškus. Jis taip pat gerai sužaidė kovoje dėl kamuolių ir vertė priešininkus prasiženginėti. Daugybė „Neptūno“ fanų buvo dėl to ant jo labai pikti. „Neptūno“ žaidėjai pradėjo žaisti greitą žaidimą, bet tai nepasiteisino, nes metimai nebuvo taiklūs.
    Latviai pabaigoje žaidė protingai, taigi jie pelnytai laimėjo šį mačą. Rezultatas buvo 113:108. Po paskutiniųjų sekundžių „Barons/LU“ žaidėjai padėkojo fanams už palaikymą ir išėjo atšvęsti šios pergalės. Sveikinu :)Nuotrauka iš asmeninio archyvo
Meniu
Apie mane
   Darbalaukiai
  Dienoraštis
Interviu
   Laimėjimai
Statistika
Komandos
   Nuotraukos
Video
  * Vaizdeliai *
  * Reklamos *
Anketa
Dėlionės
Naujienos
...
Pagrindinis